Candida w stolcu, czyli… kilka słów prawdy o modzie na „odgrzybianie”

dr hab. n. med. Ernest Kuchar
Data utworzenia: 01.12.2016
Candida w stolcu, czyli… kilka słów prawdy o modzie na „odgrzybianie”Oceń:
(4.05/5 z 39 ocen)
Wysłanie wiadomości oznacza akceptację regulaminu
  • Lena
   2017-02-10 07:59
   Pan Doktor z calym szacunkiem dla jego zapewne duzej wiedzy gada bzdury, ktore idealnie potwierdzaja ignorancje lekarzy. Od lat leczylam sie na problemy zoladkowo-jelitowe, nawracajace infekcje pochwy bez skutkow. Dopiero wdrozenie walki z candydoza we wlasnym zakresie, bo zaden lekarz medycydy klasycznej nie byl w stanie odpowiedziec na to co mi jest (od lat szukali i testowali rozne diagnozy, nic nie potwierdzajac).odpowiedz
  • Ania
   2016-12-30 23:37
   Wspaniały wykład - krótki, ale zawierający najważniejsze informacje i stanowczo rozwiązujący zadany problemodpowiedz
   • Anna
    2017-01-03 19:04
    Jak wytłumaczyć nagromadzenie niesamowitej ilości ropy /podobno w zatokach/ po 1 rocznym leczeniu anginy różnymi antybiotykami co miesiąc . W pewnym momencie cała ropa spływa po tylnej ścianie gardła do żołądka, najpierw czerwienieje prawa ręka/prawdopodobnie niesamowicie swędzi/ potem lewa. Po jakimś czasie na tylnej ścianie gardła dają się zauważyć białe grudki podobno refluks. Na obecną chwilę mój syn wpycha prawie całą rękę do buzi chcąc się podrapać. Do dziś nie wiem co to było gdyż jak sądzę sami lekarze nie wiedzą /przynajmniej od jednego usłyszałam taką opinie/ i wcale mu się nie dziwię, ale chociaż powiedział prawdę. Bez odpowiedziodpowiedz

Publikacje, którym ufa Twój lekarz

Medycyna Praktyczna jest wiodącym krajowym wydawcą literatury fachowej. 98% lekarzy podejmuje decyzje diagnostyczne lub terapeutyczne z wykorzystaniem naszych publikacji.

Aktualności

 • Skuteczność probiotyku zależy od obecnych w nim mikroorganizmów
  Właściwości zdrowotne probiotyków zależą od tego, czy zawierają one szczep bakterii bądź drożdżaków o skuteczności potwierdzonej badaniami - mówili eksperci we wtorek na spotkaniu prasowym w Warszawie. Większość probiotyków nie spełnia tych wymagań, zaznaczyli.
 • Chorzy na NZJ potrzebują wsparcia społecznego
  Chorzy na nieswoiste zapalenie jelita, m.in. chorobę Leśniowskiego-Crohna, potrzebują wsparcia ze strony społeczeństwa i decydentów, by zachować aktywność w życiu prywatnym i zawodowym – przekonują lekarze i pacjenci.
 • 19 maja - Światowy Dzień NZJ
  Pikniki z wielkimi bitwami na papier toaletowy, spotkania edukacyjne oraz podświetlone na fioletowo budynki – 19 maja cierpiący na wrzodziejące zapalenie jelita grubego i chorobę Leśniowskiego-Crohna w Polsce i za granicą świętują Światowy Dzień Nieswoistych Zapaleń Jelita (NZJ).

Lekarze odpowiadają na pytania

Zaprenumeruj newsletter

Na podany adres wysłaliśmy wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Dziękujemy.

Ten adres email jest juz zapisany w naszej bazie, prosimy podać inny adres email.

Na ten adres email wysłaliśmy już wiadomość z linkiem aktywacyjnym, dziękujemy.

Wystąpił błąd, przepraszamy. Prosimy wypełnić formularz ponownie. W razie problemów prosimy o kontakt.

Jeżeli chcesz otrzymywać lokalne informacje zdrowotne podaj kod pocztowy

Nie, dziękuję.